Södertälje Centrumförening
 

Styrelse Södertälje Centrumförening 2017
Södertälje Centrumförenings styrelse utses av medlemmarna.

 

Ordförande
Tomas Björck, Björcks Resor
070-541 09 96
tomas@bjorcks.se

Vice ordförande
Rickards Sundbom, Södertälje Kommun
rickards.sundbom@sodertalje.se
 
Ledamot
Homan Gohari, Södertälje Kommun
homan.gohari@sodertalje.se Ledamot

 

Karin Voltaire, Destination Södertälje.
karin.voltaire@sodertalje.se
 
Ledamot
Liselott Nilsson, Telge Fastigheter
070-851 58 81
liselott.nilsson@telge.se
 
Ledamot
Christina Engström, Agora
christina.engstrom@agoraretail.se


Ledamot
Emil Sjölund, REAL Value Management

0731-523519

emil@realvm.se 

 
Ledamot
Nemrud Haffo, Restaurang Barolo
073-650 90 88
nemrud.haffo@hotmail.com

Ledamot
Jari Viitala , Coop Konsum
070-746 33 56
sodertaljec.bc@coop.se

Suppleanter:
Johan Norström, Önska
08-550 315 72
sodertalje@onska.se
 
Märta Jirjis, Kicks
marta.jirjis@axstores.se

ÖPPETTIDER I CENTRUM

Mån-fre

Lördag

Söndag

10.00-19.00

10.00-16.00

11.00-16.00

 
 
 

 

Öppettider ICA Kringlan samt
Coop Konsum i Telgehuset

 

Månd-fredag

Lördag och söndag

08.00-20.00
09.00-18.00

 
 
 

 

STYRELSE 2017/2018


PRESS/NEWSDESK


BLI MEDLEM

 

FASTIGHETSÄGARE

 
 
 
© Södertälje Centrumförening 2013